Saç Dökülmesi için Miracle Losyon Yapımı

Genetik saç dökülmesi için genellikle herhangi bir çözümü olmadığından bahsedilir. Erkek tipi genetik saç dökülmelerinde ana sebep Testesteron hormonu ve onun daha güçlü fazı DHT hormonudur. Ancak şimdi sizlere vereceğimiz bu ev yapımı saç losyonu sayesinde bu hormonlara dayalı erkek tipi saç dökülmelerini engellerken, Miracle losyon aynı zamanda şu işlevleri de yerine getirecektir:

 • Yağlı saç sorunundan kurtulmak
 • Cansız ve kırılan saçlardan kurtulmak
 • Yeni saç çıkarmak
 • Mevcut saçların kalitesini arttırmak
 • İncelen saçların kalınlaşmasını sağlamak

Bu ev yapımı losyonunu etkisini tam olarak görebilmek için minimum 6 ay düzenli sabah akşam kullanmanız gerekmektedir. Olağan faydayı elde ettiğinizde losyonu günde 1 defa olmak üzere kullanmaya devam edebilirsiniz.

Miracle Losyonun Özelliği Nedir ?

Miracle losyon içeriğinde Östrojen ve Antiandrojen bileşikler bulunmaktadır. Bu bileşikler saçların dostu olan Östrojen hormonu ve saç köklerinde birikerek onların zamanla güçsüzleşmesine sebep olan DHT hormonları ile yarışarak saç köklerinin etrafında bir bariyer oluştururlar. Zamanla saç kökleri DHT hormonundan izole olarak tekrardan eski formuna doğru gelişim gösterecektir.

Miracle Losyon İçeriği Nedir ?

 • 1 Kutu Diane 35
 • 1 adet Dekort ampul
 • 2 Kutu Aldactone 100 mg
 • 1 adet L’Oréal Elseve Güçlendirici ve Besleyici Saç Bakım İksiri 200 ml

Miracle Losyon Nasıl Hazırlanır ?

Listedeki tüm ilaç ve etkenleri herhangi bir karışırma kutusunun içerisinde karıştırdıktan sonra 1 gün bekleyin. Bu süre içerisinde tüm etkenler eriyip toniğin içerisine karışacaklardır. Daha sonra iyice çalkalayıp bir tülbent yardımı ile losyonun tortusunu süzün. Süzdüğünüz losyonu günde 2 defa olmak üzere saç derinize sürün. 1 saatte bir saçlarınızı nemlendirmeniz daha iyi emilim sağlayacaktır. Losyonun etkilerini ortalama 3 haftadan sonra görmeye başlamanız muhtemeldir.

Miracle losyon ortalama 6 ay içerisinde etkisini gösterecektir. Eğer bu süre içerisinde herhangi bir değişim kaydetmezse (saçları ilk başladığınız oran kadar tutmuşsa, losyon etkili olmuş demektir) bırakabilirsiniz.

Ayrıca buradaki videodan da detaylı bilgiler alabilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=T0QN442eDm4

Herhangi bir sorunuz olursa buradan bize sorabilirsiniz.

“Saç Dökülmesi için Miracle Losyon Yapımı” üzerine 15 yorum

  1. Kullanabilirsiniz; ancak saç derinizde bir süre sonra tortu bırakmaya başlayacaktır. Çok iyi temizleyici şampuanlar kullanmanızı öneririm.

 1. Ben bu losyonu hazırladım ve başladım ama monoksil de kullanıyorum minoksili bırakakmı gerek acaba

    1. Minoxil, başlangıçta tüm kullananlarda etkili sonuçlar verebilir. Ancak orta ve uzun vadede artan ve baskın gelen kalsifikasyon ve fibrozis çözülmediği müddetçe saçları korumanın uzun bir süreç içinde pek görememekteyiz. Etkili saç dökülmesi tedavisi için günde 30 dakika saç derisi masajı öneriyoruz.

 2. Merhaba saçlarda incelme ve kalite kaybı var buna bağlı olarakta yogunluk kaybı var finasterid kullanmayı düşündüm ama yan etkilerinden dolayı vazgeçtim başka ne yapabilirim etkili bir yöntem var mı

  1. yaşınız 25 üzerinde ise finasterid kullanmayı düşünebilirsiniz. Biotin 10 mg kullanın.

 3. Piyasada belirttigin elseve artik satilmiyor etil alkol ve gliserin onerilmis ancak bunlar nerden alinir hangisi iyidir bilmiyorum yardimci olur musun?

  1. internette ve eczanelerde gliserin bulabilirsiniz. Ucuz olduğu için çok bir kalite farkı olmaz.

 4. Glisterin ile bu losyonu nasıl hazırlayacağız bilgi verirmisiniz elseve gibi aynı miktarmı olacak

 5. O saç bakım iksirinden 2 adet alsak ve nemlendirmeyi onunla yapsak faydası yada zararı olur mu acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir